Nový Spark
venku od 2. května
Barlow zpívá Owense a naopak – ICED EARTH připravili nevšední EP

Barlow zpívá Owense a naopak – ICED EARTH připravili nevšední EP

Po násilnostech u amerického Kapitolu, k nimž došlo v lednu 2021, nebylo o lídrovi ICED EARTH Jonu Schafferovi slyšet zrovna v hudebních souvislostech. Pod hlavičkou kapely od té doby vyšlo jen loňské „vypravěčské“ album „A Narrative Soundscape“ a živák „Bang Your Head“ zachycující kapelu vystupující na stejnojmenném festivalu v roce 2016. Obě na se Schafferem spjaté značce Ravencraft Productions.

Nyní je na spadnutí vydání EP ICED EARTH „Hellraider / I Walk Among You“, o které se 28. dubna postará pro změnu řecký label Rock of Angels Records. První část nabídne tři skladby z éry alba „Something Wicked This Way Comes“ (1998), konkrétně „Prophecy“, „Birth of the Wicked“ a „The Coming Curse“, ovšem ve verzi z roku 2007, tedy nazpívané zpěvákem Ripperem Owensem.

Materiál můžeš předobjednat na Sparkshopu

Druhá část nabídne pro změnu skladby „Setian Massacre“, „A Charge to Keep“ a „The Clouding“ z alba „Framing Armageddon (Something Wicked – Part 1)“ z roku 2007, ovšem ve verzi o rok mladší a nazpívané naopak tehdy navrátivším se Mattem Barlowem. Bonusem pak jsou tři koncertní skladby pořízené na festivalu Graspop Metal Meeting v roce 2008.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
26.10. POWERWOLF, HAMMERFALL, WIND ROSE
02.11. GUANO APES
14.11. BETH HART
23.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace