Nový Spark
venku od 2. dubna
Barlow zpívá Owense a naopak – ICED EARTH připravili nevšední EP

Barlow zpívá Owense a naopak – ICED EARTH připravili nevšední EP

Po násilnostech u amerického Kapitolu, k nimž došlo v lednu 2021, nebylo o lídrovi ICED EARTH Jonu Schafferovi slyšet zrovna v hudebních souvislostech. Pod hlavičkou kapely od té doby vyšlo jen loňské „vypravěčské“ album „A Narrative Soundscape“ a živák „Bang Your Head“ zachycující kapelu vystupující na stejnojmenném festivalu v roce 2016. Obě na se Schafferem spjaté značce Ravencraft Productions.

Nyní je na spadnutí vydání EP ICED EARTH „Hellraider / I Walk Among You“, o které se 28. dubna postará pro změnu řecký label Rock of Angels Records. První část nabídne tři skladby z éry alba „Something Wicked This Way Comes“ (1998), konkrétně „Prophecy“, „Birth of the Wicked“ a „The Coming Curse“, ovšem ve verzi z roku 2007, tedy nazpívané zpěvákem Ripperem Owensem.

Materiál můžeš předobjednat na Sparkshopu

Druhá část nabídne pro změnu skladby „Setian Massacre“, „A Charge to Keep“ a „The Clouding“ z alba „Framing Armageddon (Something Wicked – Part 1)“ z roku 2007, ovšem ve verzi o rok mladší a nazpívané naopak tehdy navrátivším se Mattem Barlowem. Bonusem pak jsou tři koncertní skladby pořízené na festivalu Graspop Metal Meeting v roce 2008.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
15.08. ROCK CASTLE
03.10. VOYAGER
12.10. KISSIN'DYNAMITE
24.10. WITHIN TEMPTATION
25.10. ARCH ENEMY, IN FLAMES
26.10. POWERWOLF, HAMMERFALL, WIND ROSE
02.11. GUANO APES
14.11. BETH HART
23.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace