Nový Spark
venku od 2. dubna
Bleskovky pro 1. 10. 2015

Bleskovky pro 1. 10. 2015

Dánští HATESPHERE vydají 20. listopadu nové album „New Hell“. Produkoval jim ho krajan Tue Madsen.


Někdejší lídr GORGOROTH Gaahl (foto) rozjel novou kapelu nazvanou GAAHLS WYRD. V půli listopadu si s ní odbude premiéru na festivalu Blekkmetal Festival v norském Bergenu a brzy se snad dočkáme i podrobností týkajících se chystaného alba, jakož i informací o tom, kdo ho v sestavě doplňuje.


LORDI si naplánovali, že v prosinci začnou nahrávat nové album. Vydat ho chtějí v průběhu příštího roku.


Devin Townsend posílá Ziltoida na DVD. 13. listopadu vyjde „Ziltoid Live at The Royal Albert Hall“ pořízený letos v Londýně.


Michael Schenker 19. listopadu natočí koncert své formace MICHAEL SCHENKER´S TEMPLE OF ROCK v Madridu a zkraje příštího roku ho vydá na DVD. Na jaře pak chce nahrát i nové album, kterého se dočkáme v roce 2017.


Jestli ujíždítě na tvorbě kytarových vazbičů SUNN O))), tak vás potěší zpráva, že kapela 4. prosince vydá nové album nazvané „Kannon“.


HELLYEAH začali makat na novém albu a nejspíš se dostali do pořádného tempa. Vydat ho chtějí už začátkem příštího roku.


STRYPER na své nové album „Fallen“ (vyjde 16. října) umístili cover verzi songu „After Forever“ od BLACK SABBATH. Povedla se?

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
23.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace