Nový Spark
venku od 2. dubna
CRADLE OF FILTH se podělili o své nekro-fantazie

CRADLE OF FILTH se podělili o své nekro-fantazie

Britsko-česká extrémně metalová úderka CRADLE OF FILTH se už za měsíc pochlubí novou fošnou. Ohlášená novinka dostala jméno „Existence Is Futile“ a vyjde 22. října. Po první ukázce „Crawling King Chaos“ je venku další ochutnávka „Necromantic Fantasies“.

ALBUM SI MŮŽETE UŽ NYNÍ OBJEDNAT ZA SPARK CENU V PĚTI MOŽNÝCH VARIANTÁCH. A pozor. Prvních 100 objednávek od nás obdrží exkluzivní a jinde nesehnatelný A2 plakát podepsaný Dani Filthem. Objednávejte rychle, stovka není tak moc!

Videoklip k nejnovějšímu singlu si vzal na starost Vicente Cordero, jenž má prsty i v předchozím klipu, apokalyptickém počinu „Crawling King Chaos“. Dani Filth k novému vizuálnímu dílu prohlásil: „Oproti předchozímu klipu je nové video velmi odlišné. Vyprávění se odehrává v temné gotické atmosféře. Jde o velmi filmově laděný počin a současně mnohem temnější. Vypadá to úžasně.“Kapela tvořila album v pohromadě v izolaci v Grindstone Studios v Suffolku se studiovým mágem Scottem Atkinsem (DEVILMENT, BENEDICTION, VADER). Podle kapely je nejnovější počin černočerným, zvráceným a chvílemi absurdně brutálním dílem s nihilistickým konceptem.

„Existence Is Futile“ bude obsahovat 12 nových skladeb s plnými 54 minutami hudby.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace