Nový Spark
venku od 2. března
EUROPE vydají nové album v říjnu

EUROPE vydají nové album v říjnu

Švédská rocková legenda EUROPE oznamuje, že 20. října se snese na povrch zemský zbrusu nová deska s názvem „Walk The Earth“. Deska nese pořadové číslo 11 a je následnicí „War Of Kings“ z roku 2015.


Přebal „Walk The Earth“ pochází z dílny losangeleského umělce Mike Sportese. „Byli jsme pár dní ve studio, nahráváme a přijde producent Dave Cobb a má na sobě super designové triko právě s dílem Mikea. Hned jsme věděli, že musíme jeho práci blíže prozkoumat a kontaktovat ho na spolupráci. Jsme velice pyšní, že jsme jej dostali ke společnému stolu a album nese jeho originální práci,“ říká zpěvák Joey Tempest.

„Walk The Earth“ produkoval Dave Cobb (RIVAL SONS, CHRIS STAPLETON…) a natáčelo se ve slavném studiu Abbey Road Studios v Londýně. Ještě, než vyjde první ochutnávka novinky, připomeňme si předchozí desku „War Of Kings“.

Nový Spark
venku od 2. března
Kalendář akcí
28.03. AXEL RUDI PELL
28.03. NECRO METAL PILGRIMS 2026
28.03. PROTHEUS, GATE CRASHER
30.03. POLAR
31.03. BANSHEE
01.04. NAXEN, LOS MALES DEL MUNDO, SUEL
03.04. PROTHEUS, GATE CRASHER
03.04. LIK
04.04. LIK
06.04. DITA VON TEESE
A co FAKKER!?
logo