Nový Spark
venku od 2. dubna
Když žena muže zpívá, LED ZEPPELIN v podání Beth Hart

Když žena muže zpívá, LED ZEPPELIN v podání Beth Hart

Americká hudebnice, která osciluje mezi žánry blues rocku, hard rocku nebo jazz fusion, uchopila náročné téma. Přezpívala devět skladeb nesmrtelných legend, a vstoupila tak na pomyslný tenký led.

Přitom devětačtyřicetiletá zpěvačka, kterou proslavila mimo jiné spolupráce s Joem Bonamassou, původně nechtěla vůbec Zeppelíny předělávat. Necítila v sobě dostatečnou výbušnost, kterou jejich hudba vyžaduje. Covidové vakuum ji ovšem přimělo najít v sobě samé opět vztek. A na světě je extatické album „A Tribute to Led Zeppelin“.

Temperamentní Beth se v posledních letech hodně uklidnila, přestala brát drogy a utlumila svou bipolární poruchu. Poctu skladbám LED ZEPPELIN pojala po svém. Zařadila nesmrtelné hity jako „Stairway to Heaven" nebo „Whole Lotta Love", ale také jejich následovníky jako „The Crunge" nebo „Dancing Days". Prvním singlem kolekce je ovšem štych „Good Times, Bad Times“.

Nové album s chutí LED ZEPPELIN a naléhavým hlasem Beth Hart objednáte na našem Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
23.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace