Nový Spark
venku od 1. října
Kterak THE OFFSPRING věnovali náhodnému fanouškovi milion dolarů

Kterak THE OFFSPRING věnovali náhodnému fanouškovi milion dolarů

Zatímco v roce 2020 prožívá hudební business zlé časy, před dvaceti lety bylo vše jinak. Žádný koronavirus a pozastavené tourování, kvůli němuž budou mít muzikanti hluboko do kapsy. Naopak; na přelomu tisíciletí mohly kapely prachama topit.

Před vydáním svého šestého studiového alba „Conspiracy Of One“ vymysleli THE OFFSPRING soutěž, v níž jeden fanoušek získal milion dolarů přímo z kapsy punk-rockových hrdinů. „Všechny naše peníze pocházejí od našich fanoušků, a tak nás napadlo, že by bylo fajn gesto jim něco vrátit. I další kapely by si měly uvědomit, že jsou tam, kde jsou, právě díky svům fanouškům“, prohlásil kdysi Dexter Holland pro ABC.

Zadání bylo jednoduché: stačilo si stáhnout jejich singl „Original Prankster“ v tehdy novém formátu MP3. V den vydání alba bylo z 500 000 účastníků náhodně vybráno několik, kteří byli pozváni do pořadu Total Request Live MTV.

Vybraní fanoušci soutěžili o výhru ve tříkolovém kvízu. V soutěži zvítězila čtrnáctiletá Ashley Hitchcock, která předtím uzavřela dohodu s další soutěžící Christinou Belmont, že se o cenu podělí, pokud jedna z nich zvítězí. Ashley z vyhraných peněz plánovala koupit auto a dům svému otci a umořit jeho dluhy.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace