Nový Spark
venku od 1. prosince
Kterak THE OFFSPRING věnovali náhodnému fanouškovi milion dolarů

Kterak THE OFFSPRING věnovali náhodnému fanouškovi milion dolarů

Zatímco v roce 2020 prožívá hudební business zlé časy, před dvaceti lety bylo vše jinak. Žádný koronavirus a pozastavené tourování, kvůli němuž budou mít muzikanti hluboko do kapsy. Naopak; na přelomu tisíciletí mohly kapely prachama topit.

Před vydáním svého šestého studiového alba „Conspiracy Of One“ vymysleli THE OFFSPRING soutěž, v níž jeden fanoušek získal milion dolarů přímo z kapsy punk-rockových hrdinů. „Všechny naše peníze pocházejí od našich fanoušků, a tak nás napadlo, že by bylo fajn gesto jim něco vrátit. I další kapely by si měly uvědomit, že jsou tam, kde jsou, právě díky svům fanouškům“, prohlásil kdysi Dexter Holland pro ABC.

Zadání bylo jednoduché: stačilo si stáhnout jejich singl „Original Prankster“ v tehdy novém formátu MP3. V den vydání alba bylo z 500 000 účastníků náhodně vybráno několik, kteří byli pozváni do pořadu Total Request Live MTV.

Vybraní fanoušci soutěžili o výhru ve tříkolovém kvízu. V soutěži zvítězila čtrnáctiletá Ashley Hitchcock, která předtím uzavřela dohodu s další soutěžící Christinou Belmont, že se o cenu podělí, pokud jedna z nich zvítězí. Ashley z vyhraných peněz plánovala koupit auto a dům svému otci a umořit jeho dluhy.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
08.12. TRAHIR
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
11.12. ELUVEITIE, AMORPHIS, DARK TRANQUILITY, NAILED TO OBSCURITY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace