Nový Spark
venku od 3. dubna
Návrat BLACK SABBATH na pódium? „Nic pro mě,“ říká Ozzy

Návrat BLACK SABBATH na pódium? „Nic pro mě,“ říká Ozzy

Od chvíle, kdy to BLACK SABBATH zabalili a odehráli poslední koncert, uběhly tři roky. Přestože se tehdy Ozzy Osbourne vyjádřil ve smyslu, že návrat kapely na pódium nevylučuje, momentálně se zdá, že metalovou legendu už pohromadě nikdy neuvidíme.

V rozhovoru pro Rolling Stone byl Princ temnoty dotázán na potenciální budoucí reunionové koncerty. „Nic pro mě. Skončilo to,“ odpověděl rozhodně. Ozzy se dále svěřil, že lituje absence původního bubeníka Billa Warda na závěrečné šňůře. „Bylo mi kvůli tomu mizerně. Nevím, jaké kolem toho byly okolnosti, ale bývalo by to bylo pěkné.“ Zpěvák dále doplnil, že se svým bývalým spoluhráčem několikrát mluvil, ale možnost reunionu není na pořadu dne.

Poslední show BLACK SABBATH proběhla 4. února 2017 v Genting aréně v Birminghamu, tedy ve městě, kde to všechno začalo. Pro fanoušky si kapela připravila patnáct skladeb čítající setlist, který zakončil jejich největší hit „Paranoid“. V rámci The End tour se kapela představila 30. června 2016 i v pražské O2 aréně.

Nový Spark
venku od 3. dubna
Kalendář akcí
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
12.05. DORDEDUH, HEIDEN, BESNA
13.05. THE MISSION
13.05. DORDEDUH, HEIDEN, BESNA
14.05. THE MISSION
14.05. MANESKIN
15.05. W.A.S.P.
18.05. YES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace