Nový Spark
venku od 3. června
Svéráz národního lovu – Američtí rangeři odháněli medvěda poslechem BLACK SABBATH

Svéráz národního lovu – Američtí rangeři odháněli medvěda poslechem BLACK SABBATH

Tvorba BLACK SABBATH je evidentně mnohoúčelová. Krom toho, že na ni nedávno vzniklo například baletní představení, strážci přírodního parku v Coloradu s její pomocí pokusili odlákat medvěda baribala, který se usídlil v koruně stromu v obydlené čtvrti městečka Golden.

VELKÁ LETNÍ NÁLOŽ TRIČEK BLACK SABBATH! 66 MOTIVŮ ČEKÁ

Dle rangerů medvěd místo odmítal opustit poté, co v popelnici u jednoho z domů našel potravu. Svůj výjezd pojali svérázně. „Když vyjíždíte k případu medvěda, předpokládáte, že půjde o nějakou akci. Ne že strávíte šest hodin v autě čekáním, až se medvěd probere a sleze ze stromu,“ napsali k zásahu na sociálních sítích.

Zprvu se zdálo, že po šesti hodinách, kdy si to medvěd namířil do přírody, budou mít splněno, ten však vzápětí vylezl na další strom, a tak začalo druhé kolo. Do něj už zasahující rangeři nastoupili s neotřelými metodami. Medvěda se snažili rozptýlit poletujícím dronem a také hlasitou hudbou, konkrétně „Iron Manem“ od BLACK SABBATH.

„Jestli na to začne pařit, tak máme teprve problém,“ je slyšet ve videu, které ze zásahu sdíleli na internetu. Dron ani muzika nakonec medvěda z rovnováhy nevyvedli a zasahující oficíři museli počkat do setmění, až se chlupáč rozhodl odporoučet se sám.

Krom toho, že baribaly, v Coloradu poměrně rozšířené, lákají otevřené popelnice a jsou roztomilí, si tak rangeři z výjezdu odnesli ještě jednu cennou lekci, jak napsali na sociálních sítích: „Hudba BLACK SABBATH jim nevadí.“

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
13.06. BRUJERIA
13.06. CZECH DEATH FEST
13.06. FIT FOR A KING, SHADOW OF INTENT
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace