Nový Spark
venku od 3. června
Návrat BLACK SABBATH na pódium? „Nic pro mě,“ říká Ozzy

Návrat BLACK SABBATH na pódium? „Nic pro mě,“ říká Ozzy

Od chvíle, kdy to BLACK SABBATH zabalili a odehráli poslední koncert, uběhly tři roky. Přestože se tehdy Ozzy Osbourne vyjádřil ve smyslu, že návrat kapely na pódium nevylučuje, momentálně se zdá, že metalovou legendu už pohromadě nikdy neuvidíme.

V rozhovoru pro Rolling Stone byl Princ temnoty dotázán na potenciální budoucí reunionové koncerty. „Nic pro mě. Skončilo to,“ odpověděl rozhodně. Ozzy se dále svěřil, že lituje absence původního bubeníka Billa Warda na závěrečné šňůře. „Bylo mi kvůli tomu mizerně. Nevím, jaké kolem toho byly okolnosti, ale bývalo by to bylo pěkné.“ Zpěvák dále doplnil, že se svým bývalým spoluhráčem několikrát mluvil, ale možnost reunionu není na pořadu dne.

Poslední show BLACK SABBATH proběhla 4. února 2017 v Genting aréně v Birminghamu, tedy ve městě, kde to všechno začalo. Pro fanoušky si kapela připravila patnáct skladeb čítající setlist, který zakončil jejich největší hit „Paranoid“. V rámci The End tour se kapela představila 30. června 2016 i v pražské O2 aréně.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
09.09. OVERKILL
10.09. MIDNIGHT DANGER
14.09. THE HU
17.09. ILLDISPOSED, DEFACING GOD, PERSECUTOR
20.09. ORPHANED LAND, SCIENCE OF DISORDER
21.09. VISIONS OF ATLANTIS, ILLUMISHADE, SERAINA TELLI
22.09. VISIONS OF ATLANTIS, ILLUMISHADE, SERAINA TELLI
28.09. COLD YEARS
30.09. GHOSTKID
01.10. NORTHLANE, NOVELISTS, TEN56.
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace