Nový Spark
venku od 3. června
Popel Lemmyho Kilmistera byl uložen v klubu Rainbow Bar & Grill

Popel Lemmyho Kilmistera byl uložen v klubu Rainbow Bar & Grill

V pátek 19. dubna ve 21 hodin byla část popela legendárního frontmana MOTÖRHEAD uložena na Lemmyho „oltář“ ve slavném hollywoodském podniku Rainbow Bar & Grill na Sunset Strip.

Fanoušci byli pozváni, aby „vznesli velmi jedinečný přípitek na Lemmyho a MOTÖRHEAD s odhalením zbrusu nové whisky Motörhead,“ napsal ve svém příspěvku na sociálních sítích Rainbow Bar & Grill.

MOTÖRHEAD na Sparkshopu

V listopadu 2016 zasvětil ikonický bar svou venkovní terasu Lemmymu a přejmenoval ji na „Lemmy's Lounge“. V baru také stojí bronzová socha Lemmyho v životní velikosti a zeď sousedního Roxy Theatre zdobí nástěnná malba s Lemmyho portrétem. Lemmy tento podnik miloval a trávil v něm většinu času, pokud zrovna nebyl na turné nebo nenahrával s MOTÖRHEAD. Dokonce se přestěhoval do západního Hollywoodu, aby to do svého oblíbeného baru měl co nejblíž. V posledních dvou dekádách svého života byl téměř každodenní součástí Rainbow a často ho bylo vidět, jak hrál na pokerovém automatu.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
10.08. PIXIES
15.08. ROCK CASTLE
18.08. MISERY SIGNALS, RENOUNCED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace