Nový Spark
venku od 3. června
SLIPKNOT v plamenech. Jaký oheň zapálí v Praze?

SLIPKNOT v plamenech. Jaký oheň zapálí v Praze?

Kdysi bylo zvykem členů amerických SLIPKNOT nechat se sžírat plameny. Pamatujete? Nyní už jsou trochu střídmější, ale jejich masakrální show rozhodně nenechá žádného fanouška chladným – naopak. Pořádný ohnivý kotel můžete zažít už 28. července v O2 aréně!

Na koncert se ti bude hodit tričko ze Sparkshopu!

V době svých začátků okolo let 1999 – 2001 byli SLIPKNOT naprostým úkazem. Navíc ještě hodně rádi přitápěli pod kotlem, a to doslova. Zpěvák Corey Taylor později v rozhovoru prozradil, že má stále popáleniny na noze, když mu na jevišti chytla kombinéza. S ohněm si nejraději pohrával Clown, který si v kompilaci níže zapaluje vlastní paži.

Jaké z toho plyne poučení pro naše děti? Nezahrávejte si s ohněm! Jinak skončíte jako SLIPKNOT, kteří za svou mladickou nerozvážnost zaplatili cenou Grammy a stali se tváří nové generace metalu. Počkejte, tady je asi něco špatně…

Nemůžeme vám slíbit, že na pražském koncertě se některý ze členů pro zábavu zapálí, ale to bychom asi ani úplně nechtěli. Postačí nám prvotřídní metalová show, v níž jsou maskovaní muzikanti z Iowy naprostí přeborníci. Vstupenky jsou k dostání na livenation.cz.

Níže se podívejte na kompilaci ohnivých momentů SLIPKNOT i na ukázku jednoho z jejich letošních vystoupení. Je na co se těšit!


Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
09.09. OVERKILL
10.09. MIDNIGHT DANGER
14.09. THE HU
17.09. ILLDISPOSED, DEFACING GOD, PERSECUTOR
20.09. ORPHANED LAND, SCIENCE OF DISORDER
21.09. VISIONS OF ATLANTIS, ILLUMISHADE, SERAINA TELLI
22.09. VISIONS OF ATLANTIS, ILLUMISHADE, SERAINA TELLI
28.09. COLD YEARS
30.09. GHOSTKID
01.10. NORTHLANE, NOVELISTS, TEN56.
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace