Nový Spark
venku od 2. dubna

the agonist..

THE AGONIST končí, zčásti kvůli finančním problémům

THE AGONIST končí, zčásti kvůli finančním problémům
Kanadští THE AGONIST po téměř dvaceti letech na scéně a šesti studiových albech končí.

THE AGONIST a sirotci. Co mají společného?

THE AGONIST a sirotci. Co mají společného?
Melodická death sebranka z Kanady představila fanouškům klip k singlu „Orphans“ pocházející ze stejnojmenné desky. Lyrický příběh skladby pochází z hororového románu.

Ozzy Osbourne: Princ temnoty

Ozzy Osbourne: Princ temnoty
O muži, který svým gigantickým vkladem zatřásl celou historií rock’n’rollu, bylo popsáno tisíce stran, že by vydaly na menší knihovnu. Vždy ale existuje možnost podívat se na kariéru krále tvrdé muziky z jiného úhlu s akcentem na dosud nepoznané nuance.

Zpěvačka THE AGONIST: Alissa nás plánovaně ničila

Zpěvačka THE AGONIST: Alissa nás plánovaně ničila
Kanadští melodičtí deathmetalisté, přesněji jejich frontwoman Vicky Psarakis nemůže přijít modrovlasé dračici toho času ve službách ARCH ENEMY na jméno. Co si provedly?

„The Raven Eyes“ od THE AGONIST zní jak soundtrack Jamese Bonda

„The Raven Eyes“ od THE AGONIST zní jak soundtrack Jamese Bonda
Kanadská sestava THE AGONIST v čele s Vicky Psarakis se chystá na turné po své domovské zemi, což našince nechá asi chladným, nicméně na podporu vydali videoklip k písni „The Raven Eyes“ z jejich poslední desky „Five“.

Do kostela s THE AGONIST

Do kostela s THE AGONIST
Na posledním albu „Five“ vydaném u Napalm Records si THE AGONIST vzali do parády Hozierův hit „Take Me To Church“. A teď k němu vydávají i video. Věčná debata, jak se tváříte na předělávání popu do metalu?

Říjen 2016

Říjen 2016

VIDEO: THE AGONIST - „The Hunt“

VIDEO: THE AGONIST - „The Hunt“
Kanadští THE AGONIST vydávají 30. září nové album „Five“ - druhé s novou zpěvačkou Vicky Psarakis – a mají z něj pro nás další videoklip. Tentokrát ke skladbě „The Hunt“. V říjnovém Sparku vám nahrávku představíme v rozsáhlém rozhovoru!

VIDEO: THE AGONIST – „The Moment“

VIDEO: THE AGONIST – „The Moment“
Kanadští THE AGONIST budou mít 30. září venku nové album „Five“, druhé se zpěvačkou Vicky Psarakis. A mají z něj pro nás video ke skladbě „The Moment“, která ho otevírá.

Poslechněte si: THE AGONIST – „The Chain“

Poslechněte si: THE AGONIST – „The Chain“
Kanadští šílenci THE AGONIST 30. září vydají své páté album „Five“, druhé po odchodu zpěvačky Alissy do ARCH ENEMY.

VIDEO: THE AGONIST - „Follow the Crossed Line“

Kanadští THE AGONIST se nevzdávají ani po odchodu své frontwoman Alissy a s Vicky pouštějí ven další video. Tentokrát ke skladbě „Follow the Crossed Line“ z v únoru vydaného alba „Eye of Providence“...

THE AGONIST, FERIUM, SELFMACHINE - 3. 3. 2015, Praha, Modrá vopice

THE AGONIST představili v Praze novou zpěvačku!

THE AGONIST - „My Witness, Your Victim“

Zběsilí melodic deathmetaloví Kanaďané THE AGONIST přicházejí už s druhým klipem, kterým doprovázejí album „Eye of Providence“.

THE AGONIST – „Gates of Horn and Ivory“

Kanaďané THE AGONIST načínají etapu kariéry bez zpěvačky Alissy White-Gluz, kterou nahradila Řekyně Vicky Psarakis, a album „Eye of Providence“ (vyjde 24. února) doprovázejí klipem ke skladbě „Gates of Horn and Ivory“.

Novinka TTHE AGONIST „Eye of Providence“ vyjde v listopadu

Kanaďané THE AGONIST, u nichž nedávno proběhla změna na postu zpěvačky – Alissu White-Gluz nahradila jistá Vicky Psarakis –, nahlašují, že jejich novinka „Eye of Providence“ vyjde 10. listopadu.

Poslechněte si: THE AGONIST - „Disconnect Me“

ARCH ENEMY už nabídli s novou zpěvačkou Alissou White-Gluz titulní song z nové desky „War Eternal“ a pozadu nezůstává ani její bývalá kapela THE AGONIST. Svou čerstvou posilu Vicky Psarakis představuje v songu „Disconnect Me“.

Angela Gossow už není zpěvačkou ARCH ENEMY

Tak tohle vypadá na zprávu dne, možná i měsíce! Za mikrofonem ARCH ENEMY došlo ke změně, zpěvačka Angela Gossow přenechala místo mladší nástupkyni!

THE AGONIST a THREAT SIGNAL v sobotu rozparádí Bratislavu

V rámci svého evropského turné zavítají na Slovensko poprvé v historii v pozici headlinera kanadští metaloví experimentátoři THE AGONIST doprovázení dalšími krajany, moderní deathmetalovou smečkou THREAT SIGNAL.
Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace