Nový Spark
venku od 2. dubna
Corey Taylor prozrazuje svůj nejoblíbenější cover song. Nalaďte se na koncert SLIPKNOT v Praze!

Corey Taylor prozrazuje svůj nejoblíbenější cover song. Nalaďte se na koncert SLIPKNOT v Praze!

Jaké vzory má frontman amerických SLIPKNOT? V nedávném rozhovoru prozradil, jaký cover song si ve svém životě nejraději zazpíval. Pusťte si jeho cover „Would?“ a nalaďte se na blížící se koncert v Praze.

Vybav se na koncert na Sparkshopu!

SLIPKNOT k nám zavítají už 28. července do O2 arény, kde odehrají všechny své hity včetně „Psychosocial“, „Wait and Bleed“, „Snuff“ či „The Devil in I“. Vstupenky jsou stále k mání na livenation.cz

Corey je fanoušek grunge, a tak není divu, že si jako svůj nejoblíbenější cover vybral „Would?“ od ALICE IN CHAINS, který si zazpíval před lety společně s Jerry Cantrellem: „Jedna z mých nejoblíbenějších skladeb všech dob je ‚Would?‘ od ALICE IN CHAINS, kterou jsem si zazpíval společně s Jerrym na koncertě supergrupy CAMP FREDDY. Řekl bych, že se jednalo o jeden z vrcholů mého života. Protože Jerry ji ani nechtěl hrát, ale lidé ho přemluvili, a tak skočil na pódium a zahrál ji. A já věděl, že tohle je moje chvíle. Stále se jedná o jeden z mých nejlepších zážitků,“ popisuje frontman SLIPKNOT.

Letos v únoru Taylor vypustil do světa své album coverů „CMFB…Sides“, které obsahuje předělávky skladeb METALLICY, KISS, DEAD BOYS, Eddie Moneyho a dalších.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
11.05. RAMMSTEIN
12.05. WOLFHEART
12.05. RAMMSTEIN
15.05. 30 SECONDS TO MARS
16.05. CALIGULA'S HORSE
18.05. KING GIZZARD AND LIZARD WIZZARD
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace