Nový Spark
venku od 1. února
Gang je zpátky aneb 5 zajímavých alb uplynulého týdne

Gang je zpátky aneb 5 zajímavých alb uplynulého týdne

ALTER BRIDGE – „Pawns & Kings“

Když už se mohlo zdát, že výsledky tvůrčího snažení kytaristy Marka Tremontiho začínají být víc řemeslem, než uměním, přichází se spoluhráči z ALTER BRIDGE s deskou, která stylově mnoho nového nepřináší, ale zato chytí a nepustí. Tvrdou, melodickou, chytlavou. Takovou, jakou si budete pamatovat!

LAHAR – „Stínání hlav“

Jihočeským LAHAR svého času stačila pouhá dvě dlouhohrající alba, aby si vysloužili pověst jedné z nejzářnějších kapel domácího thrashmetalového podhoubí. A samozřejmě, živelné koncerty k tomu. Nyní, po deseti letech, přicházejí s třetím počinem, který zároveň rámuje dvacet let jejich hraní. Třetí album – třetí zpěvák, ale potenciál obhájit pozici kapely rozhodně má!

LORNA SHORE – „Pain Remains“

O tom, že novinka deathcoristů LORNA SHORE může být jednou z extrémně metalových událostí letošního roku, se mluvilo už od začátku léta, kdy kapela začala dávkovat první ukázky. Nyní je jejich čtvrté album venku a je jasné, že tahle hodina muziky bude zakrátko plnit bilanční žebříčky nejednoho magazínu. Revoluce v deathcoru? Dost možná, i když jednoznačnému škatulkování se „Pain Remains“ hlasitě brání!

Pořiď novinku LORNA SHORE na Sparkshopu

NOTHING MORE – „Spirits“

Už eponymní počin z roku 2014 startující jejich novou éru byl silný, ten další, „The Stories We Tell Ourselves“ z roku 2017, NOTHING MORE vysloužil rovnou nominaci na Grammy. Pět let uplynulo a jedna z nejoriginálnějších kapel moderní tvrdé hudby se připomíná s počinem „SPIRITS“. Interval je trošku delší, ale kvalitu není radno uspěchat!

SKID ROW – „The Gang´s All Here“

Nestačilo by napsat, že SKID ROW vydali nejlepší album své post-Bachovské éry? Nový zpěvák Erik Grönwall patří k nejlepším interpretům velkých stadionových melodií současnosti a roky paběrkující kapele vliv do žil čerstvou krev. Tomáši Markovi se sice v recenzi trošku zastesklo po původním zpěvákovi, přesto se SKID ROW s „The Gang´s All Here“ v říjnovém Sparku vyšvihli na páté místo albového hodnocení.

Nové SKID ROW seženeš na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
15.03. ROCK OPERA - FRANKENSTEIN
15.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
16.03. ROCK OPERA - TRÓJA
16.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
19.03. KATAPULT
20.03. U.D.O.
21.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
22.03. U.D.O.
22.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
23.03. U.D.O.
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace