Nový Spark
venku od 1. prosince
Alice Cooper letos vydá nové album, v červnu mu vyjdou i dvě reedice

Alice Cooper letos vydá nové album, v červnu mu vyjdou i dvě reedice

Alice Cooper v rozhovoru pro rozhlasovou stanici SiriusXM prozradil, že jeho nové studiové album vyjde „už brzy“. Produkoval mu ho opět Bob Ezrin a nahrála jeho koncertní kapela, tedy včetně kytaristky Nity Strauss, která se po Cooperův bok nedávno zase vrátila.

„Jsou ohromně sehraní, tak jsem chtěl, aby to bylo z té desky znát. Nahrávali jsme ji jen s minimem oprav. Je to kytarová rock´n´rollová nahrávka a jsem na ni moc pyšný,“ uvedl Cooper s tím, že vydání se stoprocentně dočkáme ještě letos, byť na přesnější termín si musíme počkat. Pracovní název však prozradil, zní: „Road“.

Alice Cooper na Sparkshopu

Už začátkem června se však fanoušci Alice Coopera můžou poohlédnout po dvou jeho starších deskách, jmenovitě „Killer“ (1971) a „School´s Out“ (1972). Obě 9. června vyjdou v deluxe reedicích coby 2 CD / 3 LP sety s nově remasterovaným zvukem, raritními nahrávkami a dříve nevydanými koncertními záznamy. Jako první lákadlo je k poslechu živá verze skladby „Be My Lover“ ze druhého zmíněného alba, pořízená v květnu 1972 na Floridě.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace