Nový Spark
venku od 1. června
Alice Cooper letos vydá nové album, v červnu mu vyjdou i dvě reedice

Alice Cooper letos vydá nové album, v červnu mu vyjdou i dvě reedice

Alice Cooper v rozhovoru pro rozhlasovou stanici SiriusXM prozradil, že jeho nové studiové album vyjde „už brzy“. Produkoval mu ho opět Bob Ezrin a nahrála jeho koncertní kapela, tedy včetně kytaristky Nity Strauss, která se po Cooperův bok nedávno zase vrátila.

„Jsou ohromně sehraní, tak jsem chtěl, aby to bylo z té desky znát. Nahrávali jsme ji jen s minimem oprav. Je to kytarová rock´n´rollová nahrávka a jsem na ni moc pyšný,“ uvedl Cooper s tím, že vydání se stoprocentně dočkáme ještě letos, byť na přesnější termín si musíme počkat. Pracovní název však prozradil, zní: „Road“.

Alice Cooper na Sparkshopu

Už začátkem června se však fanoušci Alice Coopera můžou poohlédnout po dvou jeho starších deskách, jmenovitě „Killer“ (1971) a „School´s Out“ (1972). Obě 9. června vyjdou v deluxe reedicích coby 2 CD / 3 LP sety s nově remasterovaným zvukem, raritními nahrávkami a dříve nevydanými koncertními záznamy. Jako první lákadlo je k poslechu živá verze skladby „Be My Lover“ ze druhého zmíněného alba, pořízená v květnu 1972 na Floridě.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace