Nový Spark
venku od 2. dubna
FERAT na Basinfirefestu oslaví 35 let. Vstupenky k dostání na Sparkshopu!

FERAT na Basinfirefestu oslaví 35 let. Vstupenky k dostání na Sparkshopu!

Legendární plzeňský krvesaj FERAT vystoupí na Basinfirefestu ve Spáleném Poříčí v kompletní historické sestavě a oslaví 35 let od svého vzniku!

Vstupenky v prodeji za speciální cenu na Sparkshopu!

Kapela, jejíž kořeny sahají až do roku 1985, v říjnu 2017 oslavila v Šeříkovce 30 let od svého vzniku. Šlo o unikátní vystoupení v kompletní historické sestavě a zároveň to byl první i poslední takovýto koncert. Tedy měl být. Až dodnes. FERAT se totiž minimálně ještě jednou na pódiu ukáží. Letos na Basinfirefestu!

Prosby fanoušků po skvělém vystoupení v Šeříkovce, že si ještě jednou přejí slyšet písně FERATu z 80. a 90. let, nebraly konce. Nakonec se podařilo s kultovní heavy, později thrashmetalovou kapelou, domluvit ještě na jedné rozlučce - respektive oslavě jejího života.

Na letošním Basinu tak pod plachtou FERAT pravděpodobně definitivně naposledy uvidíte společně hrát původního zpěváka Marcela Persyho Šamana, kytaristy Daniela Kroba a Radka Kroce, basáka Romana Velinova a bubeníka Alana Reisicha. Těšte se, bude na co vzpomínat!

Basinfirefest letos proběhne ve Spáleném Poříčí od 23. do 26. června. Hlavními hvězdami jsou britské legendy SAXON, které doplní velmi nabušená sestava kapel: BLIND GUARDIAN, JINJER, EPICA, SYMPHONY X, FROG LEAP, SODOM, MOONSPELL a řádka dalších!

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
23.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace