Nový Spark
venku od 2. dubna
Floor Jansen z NIGHTWISH má rakovinu prsu

Floor Jansen z NIGHTWISH má rakovinu prsu

Zpěvačka NIGHTWISH Floor Jansen se na sociálních sítích svěřila s nemilou zprávou. Byla jí diagnostikována rakovina prsu. Jde prý o informaci starou asi dva týdny, přičemž ještě tento týden ji čeká operační zákrok, kdy jí bude nádor odstraněn.

„Vyhlídky jsou dobré. Zdá se, že není agresivní a nerozšířil se. Ňadro mi zůstane, nádor bude pryč, ale čekají mě ještě tři měsíce lokální radioterapie. Víc budu vědět po operaci,“ uklidňuje Floor.

„Slovo rakovina je šok. Vše, co jste dosud v životě považovali za důležité, se po jeho vyřčení během pár okamžiků změní. Teď chci jen být zase zdravá. Chci vidět svou dcerku vyrůstat, chci žít! Nejděsivější na té diagnóze je to, že jsem si myslela, že jsem zdravá! Až do poslední běžné návštěvy mamografického vyšetření jsem nic netušila. Přitom je to něco, co řada zemí nabízí, některé dokonce zdarma. Kdybych na tu prohlídku nešla, vůbec bych o tom nádoru nevěděla a za rok by mohl být mnohem větší. Tohle pomyšlení mě přimělo se vám svěřit. Mamograf zachraňuje životy! Může se vám to zdát nepříjemné, můžete si připadat zdravé, ale běžte se nechat prohlédnout! A pánové, řekněte to svým manželkám, přítelkyním, matkám a sestrám!“

NIGHTWISH na Sparkshopu

Floor věří, že nepříjemná zdravotní diagnóza nijak neovlivní její hudební závazky a vyhlíží turné, které ji s NIGHTWISH 21. prosince zavede i do pražské O2 Areny.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
12.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
13.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
17.04. LORD OF THE LOST
18.04. SLASH MYLES KENNEDY AND THE CONSPIRATORS, MAMMOTH WVH
18.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
19.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
20.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace