Nový Spark
venku od 3. ledna
Grey Skies Ahead představí v Praze své nové album

Grey Skies Ahead představí v Praze své nové album

Rakouská formace GREY SKIES AHEAD, která kombinuje prvky post-rocku a moderního metalu, vydala letos nové album "Panacea". Kapela album představí 26. října také v Praze v rámci svého evropského turné. GREY SKIES AHEAD na akci v Praze podpoří další tři pražské post-rockové projekty.

"Panacea" znamená všelék, ale také je to nové album GREY SKIES AHEAD, které kapela vydala letos na konci května. Čtyřčlenná formace je složena z německých a rakouských muzikantů a působí ve Vídni. Jejich hudba v sobě snoubí chytlavé melodie s komplexními rytmy a brutálními kytarovými riffy a precizní technickou hru s promyšlenou dynamikou. Kapela vznikla roku 2011 v rakouském Štýrském Hradci.


Na akci, která proběhne v sobotu 26. října v klubu Fatal na pražském Žižkově, doprovodí GREY SKIES AHEAD také tři pražské kapely pohybující se v žánru post-rocku a post-metalu. První z nich jsou THE NEW HORIZONS se svým baladicky vesmírným soundem hravého kytarového post-rocku, doplným, chvílemi až jazzovými, melodiemi kláves.

Temnější síly večera pak podpoří NUUMITE, trio, které mixuje vlivy black metalu, indie a post-rocku. Večer doplní POLITISCHE GESPRÄCHE VERBOTEN, rozjímavě linoucí se post-rock, který vystoupí po roční pauze.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
26.01. SABATON, APOCALYPTICA, AMARANTHE
26.01. SABATON, APOCALYPTICA, AMARANTHE
27.01. THE HU
28.01. DARKEST HOUR, FALLUJAH, BLOODLET, UNE MISERE, LOWEST CREATURE
30.01. URIAH HEEP
30.01. ERIC MARTIN
31.01. URIAH HEEP
01.02. URIAH HEEP
01.02. IMMINENCE
01.02. DISILUSSION, VOTCHI
A co FAKKER!?