Nový Spark
venku od 3. června
Sklizeň 2022 - Michal Puchovský

Sklizeň 2022 - Michal Puchovský

Michal Puchovský je jedním ze služebně mladších členů redakce Sparku, ale jak se můžete přesvědčit, vkus má vytříbený!

DOUBLEGEDDON – „Geddon Dangerous“

Skvělá heavymetalová deska mixnutá synthwawom s bizarními sci-fi texty, ke které jsem se s radostí vracel celý rok 2023. Spotify je mi svědkem.


Joanne Shaw Taylor – „Nobody’s Fool“

Miluji blues rock. Joanne Shaw Taylor má nejenom příjemně nakřáplý hlas, taky skvěle hraje na kytaru a skládá vynikající písně. Není náhoda, že si kvalit britské hudebnice všiml Joe Bonamassa, který desku produkoval a pohostinsky zahrál v jedné písní sólo.


THE CULT – „Under The Midnight Sun“ na Sparkshopu

Po průměrné desce „Hidden City“ jsem nic moc nečekal a dostal jsem vynikající desku plnou hypnotických rytmů, šamanských nálad a výrazných písní. Možná dokonce nejlepší od THE CULT vůbec. Dokonalá souhra dua Duffy – Austbury. „Impermanence“ je pro mě skladba roka.


Tony Martin – „Thorns“

Čekalo se dlouho, ale třetí sólová deska Tonyho Martina stojí za to. Výrazné písně s mocnými riffy a nestárnoucí vokál bývalého zpěváka BLACK SABBATH potěší všechny milovníky heavy a doom metalu.


Joe Lynn Turner – „Belly of the Beast“ na Sparkshopu

Když jsem si pustil novou sólovku od Joe Lynn Turnera, tak jsem zpočátku pulil oči. Turner a power metal? Ale proč ne, když to funguje na jedničku. Silná deska se silným poselstvím.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace