Nový Spark
venku od 2. října
Sklizeň 2022 - Michal Puchovský

Sklizeň 2022 - Michal Puchovský

Michal Puchovský je jedním ze služebně mladších členů redakce Sparku, ale jak se můžete přesvědčit, vkus má vytříbený!

DOUBLEGEDDON – „Geddon Dangerous“

Skvělá heavymetalová deska mixnutá synthwawom s bizarními sci-fi texty, ke které jsem se s radostí vracel celý rok 2023. Spotify je mi svědkem.


Joanne Shaw Taylor – „Nobody’s Fool“

Miluji blues rock. Joanne Shaw Taylor má nejenom příjemně nakřáplý hlas, taky skvěle hraje na kytaru a skládá vynikající písně. Není náhoda, že si kvalit britské hudebnice všiml Joe Bonamassa, který desku produkoval a pohostinsky zahrál v jedné písní sólo.


THE CULT – „Under The Midnight Sun“ na Sparkshopu

Po průměrné desce „Hidden City“ jsem nic moc nečekal a dostal jsem vynikající desku plnou hypnotických rytmů, šamanských nálad a výrazných písní. Možná dokonce nejlepší od THE CULT vůbec. Dokonalá souhra dua Duffy – Austbury. „Impermanence“ je pro mě skladba roka.


Tony Martin – „Thorns“

Čekalo se dlouho, ale třetí sólová deska Tonyho Martina stojí za to. Výrazné písně s mocnými riffy a nestárnoucí vokál bývalého zpěváka BLACK SABBATH potěší všechny milovníky heavy a doom metalu.


Joe Lynn Turner – „Belly of the Beast“ na Sparkshopu

Když jsem si pustil novou sólovku od Joe Lynn Turnera, tak jsem zpočátku pulil oči. Turner a power metal? Ale proč ne, když to funguje na jedničku. Silná deska se silným poselstvím.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace