Nový Spark
venku od 2. srpna
Taylor Hawkins z FOO FIGHTERS: „Kvůli COVIDU je v Americe hodně lidí úplně v prdeli.“

Taylor Hawkins z FOO FIGHTERS: „Kvůli COVIDU je v Americe hodně lidí úplně v prdeli.“

Bubeník FOO FIGHTERS Taylor Hawkins se pro australskou rozhlasovou stanici Triple M radio rozhovořil o tom, jak zvládá koronavirové období a připojil svůj pohled i na situaci ve společnosti v USA.

„Rozhodně to bylo divných půl roku – myslím, že v tuto chvíli jsme v tom už šest měsíců. Cítím se trochu provinile, když říkám, že jsem v pořádku. V Americe je ale teď spousta lidí, kteří jsou naprosto v prdeli. A nemluvím jen o těch, kteří onemocněli, ale o lidech, kteří si teď kladou otázku: ‚Jak nakrmím své děti?‘ Mám takové štěstí, že tohle řešit nemusím, že můj jediný problém je, jestli se vyvalím na sluníčku, půjdu surfovat nebo si vyjedu horském kole,‘“ prozradil muzikant.

„Mám svou rodinu u sebe, takže jsem v pohodě. A že z toho všeho začínám trochu bláznit? Jo, to každý. Musím si ale stále opakovat, jaké mám ve skutečnosti štěstí,“ dodal Taylor.

FOO FIGHTERS museli kvůli pandemii posunout své Van Tour, které se mělo konat na jaře. V plánu byly štace, které kapela obrazila v dodávce ve svých začátcích v roce 1995.

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
12.08. Josefstadt by Brutal Assault
13.08. Rock For People Hope
19.08. Rock Castle
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace