Nový Spark
venku od 2. května
Taylor Hawkins z FOO FIGHTERS: „Kvůli COVIDU je v Americe hodně lidí úplně v prdeli.“

Taylor Hawkins z FOO FIGHTERS: „Kvůli COVIDU je v Americe hodně lidí úplně v prdeli.“

Bubeník FOO FIGHTERS Taylor Hawkins se pro australskou rozhlasovou stanici Triple M radio rozhovořil o tom, jak zvládá koronavirové období a připojil svůj pohled i na situaci ve společnosti v USA.

„Rozhodně to bylo divných půl roku – myslím, že v tuto chvíli jsme v tom už šest měsíců. Cítím se trochu provinile, když říkám, že jsem v pořádku. V Americe je ale teď spousta lidí, kteří jsou naprosto v prdeli. A nemluvím jen o těch, kteří onemocněli, ale o lidech, kteří si teď kladou otázku: ‚Jak nakrmím své děti?‘ Mám takové štěstí, že tohle řešit nemusím, že můj jediný problém je, jestli se vyvalím na sluníčku, půjdu surfovat nebo si vyjedu horském kole,‘“ prozradil muzikant.

„Mám svou rodinu u sebe, takže jsem v pohodě. A že z toho všeho začínám trochu bláznit? Jo, to každý. Musím si ale stále opakovat, jaké mám ve skutečnosti štěstí,“ dodal Taylor.

FOO FIGHTERS museli kvůli pandemii posunout své Van Tour, které se mělo konat na jaře. V plánu byly štace, které kapela obrazila v dodávce ve svých začátcích v roce 1995.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace