Nový Spark
venku od 29. listopadu
Underground black metal podniká invazi do Sudet

Underground black metal podniká invazi do Sudet

Dvě kapely ze současné špičky undergroundového black metalu zavítají v sychravém podzimním večeru do místa, jež dodá jejich hudbě kulisu, která se již nebude opakovat. Sudety, spadané listí, vítr v korunách, starý kostel, svíčky. Black metal.

Kanadští SPECTRAL WOUND z plodné a vyhlášené líhně v lesích okolo Montrealu produkují zcela nekompromisní rychlý black metal ponořených do vyrazných temných melodií a zlobou nasáklé atmosféry, která věští blízký osud civilizace. Jejich druhá deska "Infernal Decadence" vyšla na respektovaném německém labelu Vendetta Records a je vnímána jako jedna z nejlepších a nejautentičtějších nahrávek posledních let.

To stejné pak platí i o dánské senzaci AFSKY. I oni vydávají na labelu Vendetta, který kromě jejich aktuální desky "Sorg" (která se stihla už 3x vyprodat) vydal na vinylu jejich 12ep debut. AFSKY je studiově vlastně jednočleným projektem Oleho Luka, jinak též člena Solbrud a jeho hudba osciluje mezi depresivním atmosférickým black metalem a agresivní misantropickou náladou, což vytváří vše pohlcující spirálu beznaděje.


SPECTRAL WOUND (can) + AFSKY (dk)

Soulkostel, Vernéřovice na Broumovsku

Start: 20:00


Nový Spark
venku od 29. listopadu
Kalendář akcí
14.12. Northlane, Silent Planet, Void Of Vision
14.12. ÁRSTÍÐIR
14.12. MUNICIPAL WASTE, TOXIC HOLOCAUST, ENFORCER, SKELETAL REMAINS
16.12. TARJA - CHRISTMAS TOGETHER
17.12. ARCHSPIRE, BENEATH THE MASSACRE, VULVODYNIA, INFERI
17.12. TARJA - CHRISTMAS TOGETHER
18.12. TARJA - CHRISTMAS TOGETHER
19.12. TARJA - CHRISTMAS TOGETHER
21.12. JINJER, THE AGONIST
21.12. STRAY FROM THE PATH, THE DEVIL WEARS PRADA, GIDEON, LOATHE
A co FAKKER!?