Nový Spark
venku od 3. ledna
XPlaylist: hudba týdne od 17. 10. do 23. 10. 2016

XPlaylist: hudba týdne od 17. 10. do 23. 10. 2016

Svatá Uršula perličky rozsula; ráno vstala, posbírala, ani jediné nenechala. Emo rockeři AMERICAN FOOTBALL vydávají po dlouhých sedmnácti letech desku „American Football (2)“. Reverbem nasáklé kytarové linky, toužebné vokální harmonie, polyrytmické bicí, to vše dohromady tvoří velký návrat této kapely z Illinois na indie scénu.

Dvanácté (a druhé od návratu kytaristy Heada) album nesmrtelných KORN„The Serenity of Suffering“ vychází 21. října u Roadrunner a produkoval ho Nick Raskulinecz (FOO FIGHTERS, DEFTONES, MASTODON, RUSH). V písni „A Different World“ hostuje Corey Taylor ze SLIPKNOT a v creepy videoklipu k „Rotting in Vain“ můžete vidět hvězdného herce Tommyho Flanagana (Sons of Anarchy, Gladiator) a Fieldyho cool účes. Režíroval Dean Karr.

MOGWAI, TRENT REZNOR, ATTICUS ROSS a GUSTAVO SANTAOLALLA se sešli při tvorbě hudby k novému filmu Leonarda DiCapria, který je o klimatických změnách a má název „Before the Flood“. LEONARD COHEN oznamuje, že „je připraven zemřít“, ale ještě stihl pod producentskou taktovkou svého syna Adama nahrát své čtrnácté studiové album „You Want It Darker“.

Sporty Spice MELANIE C si na říjen nachystala sedmou sólovou desku „Version of Me“. LADY GAGA pojmenovala své nové album po své zesnulé tetičce „Joanne“ a tématem je „italsko-americká dívka z města, která se pouští do nových věcí“.

Do svatého Lukáše, kdo chceš, ruce volný měj, po svatém Lukáši za ňadra je dej.

Alba na týden 17. 10. - 23. 10. 2016

http://www.xplaylist.cz/album/showWeekAlbums

Agnes Obel – Citizen of Glass

American Football – American Football (2)

Crocodiles – Dreamless

Forever Still – Tied Down

Joan as Police Woman / Benjamin Lazar Davis – Let It Be You

KoRn - The Serenity of Suffering

Lady Gaga – Joanne

Leonard Cohen – You Want It Darker

Melanie C – Version of Me

Mithras – On Strange Loops

Mogwai / Trent Reznor / Atticus Ross / Gustavo Santaolalla - Before the Flood

Planes Mistaken for Stars – Pray

Tanya Tagaq – Retribution

Tygers of Pan Tang – Tygers of Pan Tang

Další aktuální desky a tisíce dalších čekají na vaše hodnocení a komentáře na hudební databázi XPlaylist, dle hesla Fanoušci sobě.

http://www.xplaylist.cz/

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace