Nový Spark
venku od 2. května
Marilyn Manson v jednom ohni. Začal se bránit

Marilyn Manson v jednom ohni. Začal se bránit

Kontroverzní muzikant se dostal na šikmou plochu mimo uměleckou licenci. Nahromaděná obvinění od jeho bývalých přítelkyň doprovodil také vyhazov od vydavatelské firmy, která stojí za jeho nejnovějším albem „We Are Chaos“, bude mít také na krku FBI.

„Samozřejmě, můj život a moje umění vzbuzují už dlouho kontroverze, ale ona nedávná tvrzení o mně jsou hrozným zkreslením reality. Moje intimní vztahy byly vždy naprosto v souladu s podobně smýšlejícími partnery. Bez ohledu na to, jak a proč se nyní ostatní rozhodují zkreslovat minulost, taková je pravda,“ uvedl Marilyn Manson.

Nehledě na jeho nekompromisní obhajobu se rozhodl label Loma Vista Recordings přestat propagovat Mansonovu poslední desku, a vypověděl dohodu o spolupráci budoucí. Kalifornská senátorka Susan Rubio vyzvala generálního prokurátora a vedení FBI, aby obvinění podrobili vlastnímu šetření. Brian Warner vskutku nezažívá dobré časy.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
02.11. GUANO APES
14.11. BETH HART
23.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace