Nový Spark
venku od 2. dubna
KISS se vracejí do světa komiksu

KISS se vracejí do světa komiksu

The Demon, Starchild, Spaceman a Catman znovu ožijí v komiksové podobě. Společnost Dynamite Comics oznámila uvedení nové série, v níž se představí právě ikoničtí KISS.

Obsáhlý merch KISS naleznete i v našem Sparkshopu

KISS nejsou světu komiksů cizí. Kapela se v této podobě objevuje pravidelně už od roku 1977 a jejich nejnovější přírůstek nazvaný „Phantom Obsession“ od tvůrce Iana Edgintona skýtá velký potenciál. Příběh není nijak komplikovaný. Mladý muž jménem Darius Cho se v roce 1978 zúčastnil koncertu své oblíbené kapely, na který vzpomíná dodnes. Nyní je z něj ohromně boháč a gigant na poli technologií, je ale až záhadně samotářský. Někteří dokonce jeho existenci zpochybňují a považují jej pouze za jakousi strašidelnou fasádu nekonečných korporací. Tedy aspoň do chvíle, než nabídne KISS, aby pro něj odehráli soukromý koncert. Čtveřice odehraje show pro Daria, jeho asistenta a podivný dav androidů, které vynalezl sám multimiliardář. Všechno působ podivně, tím spíš, když se kapela po koncertě probere na uzamčeném místě bez možnosti odejít a se zjištěním, že jí byl ukraden jejich mocný talisman.

Komiks byl oficiálně autorizován kapelou, muzikanti na díle dokonce aktivně spolupracovali. „Kiss: Phantom Obsession # 1“ bude k sehnání od letošního srpna. Fanouškům komiksů se doporučuje předobjednat si výtisky tohoto vydání u jejich místních prodejců komiksů. K dispozici bude také na digitálních platformách Comixology, Kindle, iBooks, Google Play, Dynamite Digital, ComicsPlus a dalších.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
11.05. RAMMSTEIN
12.05. WOLFHEART
12.05. RAMMSTEIN
15.05. 30 SECONDS TO MARS
16.05. CALIGULA'S HORSE
18.05. KING GIZZARD AND LIZARD WIZZARD
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace