Nový Spark
venku od 3. dubna

METALGATE CZECH DEATH FEST: První dojmy

První dojmy – METALGATE CZECH DEATH FEST 2014

Červený Kostelec 12. - 14. 6. 2014

Návraty z festivalů, zvláště pak těch vícedenních, bývají krušné, nicméně i tak jsem se rozhodla se probrat a podělit se o první dojmy co nejdříve. Czech Death Fest jsem měla to potěšení letos navštívit již potřetí a opět jsem se vrátila napěchovaná zážitky a rozhodně nelituji, že jsem vyrazila.

Zaprvé, tenhle festival má jedinečnou atmosféru, kde si člověk může vychutnat večerní romantiku na molu u rybníka, výborné místní pivo, zajet na výlet do Babiččina údolí a samozřejmě – a o to jde především – užít si pořádnou dávku vynikající muziky. A aby hudební i jiné zážitky nic nenarušilo, mají návštěvníci k dispozici na festivalové poměry opravdu luxusní zázemí místního kempu.

Letošní ročník byl poprvé třídenní. Budu ještě potřebovat trochu času, abych si všechny zážitky utřídila, ale zatím mohu říci, že překvapením letošního CDF se pro mě stali PERFECITIZEN a OGOTAY, všem škatulkám se vymykali ORANSSI PAZUZU, já osobně jsem si nejvíc užila své oblíbence SEPTICFLESH, prokletou smůlu měli bohužel POSTCARDS FROM ARKHAM a nejlepší zábava byla při setu GUTALAX. Více se dočtete v tištěné verzi Sparku.


Veronika ŠTRUNCOVÁ

www.czechdeathfest.cz

@Facebook: Metalgate Czech Death fest

Nový Spark
venku od 3. dubna
Kalendář akcí
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
19.04. DUST BOLT, ACCUSSER
20.04. DUST BOLT, ACCUSSER
21.04. RHAPSODY OF FIRE
21.04. DUST BOLT, ACCUSSER
22.04. DUST BOLT, ACCUSSER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace