Nový Spark
venku od 3. června
AC/DC najali pro své festivalové vystoupení nového bubeníka. Kde je Phil Rudd?

AC/DC najali pro své festivalové vystoupení nového bubeníka. Kde je Phil Rudd?

Australské ikony rocku vystoupí poprvé od roku 2016 naživo. Stane se tak na kalifornském festivalu Power Trip, který se uskuteční 6.-8. října. Za bicí soupravu usedne Matt Laug. Absence dlouholetého bubeníka Phila Rudda zatím nijak vysvětlena nebyla.

AC/DC sdíleli na sociálních sítích krátký zvukový úryvek ze zkoušky a oznámili, že baskytarista Cliff Williams se pro vystoupení na Power Tripu navrací z důchodového odpočinku, a bicí soupravu obstará Matt Laug. 55letý zkušený americký bubeník hrál například s Alice Cooperem, Alanis Morissette či se SLASH’S SNAKEPIT. AC/DC ve svém oznámení nenabídli žádné vysvětlení pro nepřítomnost dlouholetého bubeníka kapely Phila Rudda, který se k AC/DC vrátil, abys nimi společně nahrál comebackové album „Power Up“, které vyšlo v listopadu 2020.

AC/DC na Sparkshopu

Rudd byl z AC/DC vyloučen, když byl v roce 2015 novozélandským soudem odsouzen k osmi měsícům domácího vězení poté, co se přiznal k obviněním z vyhrožování zabitím a držení drog. Na turné kapely Rock Or Bust ho nahradil Chris Slade, který byl v letech 1989 až 1994 stálým členem AC/DC a hrál na albu „The Razor's Edge“.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
10.08. PIXIES
15.08. ROCK CASTLE
18.08. MISERY SIGNALS, RENOUNCED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace