Nový Spark
venku od 2. dubna
Nové pivo AC/DC bude mít 6,66 % alkoholu

Nové pivo AC/DC bude mít 6,66 % alkoholu

Australští hard rockoví tyranosauři jsou zpátky ve hře s novými moky. Na trhu se pod jejich jménem objeví hned dvě piva typu IPA.

Pivo AC/DC v našem Sparkshopu nepořídíte, ale další merch a nahrávky ano

Angus Young možná nepije alkohol, ale fanoušci jeho kapely ano. AC/DC to moc dobře vědí a na to konto přišli už v roce 2015 s prémiovým ležákem Rock or Bust ve velkých plechovkách a malých soudcích. Dvě nejnovější pitiva jsou inspirována albem „High Voltage“ (1976) a nejnovějším počinem „Power Up“ (2020).

Pivo nazvané The PWR Up Juicy IPA obsahuje 6,66 % alkoholu a je složeno ze směsi australského chmele Galaxy a amerického chmele Citra. Podle výrobce chutná po zralých broskvích a šťavnatých mandarinkách a inspirováno nejnovějším albem kombinuje novodobé trendy s klasikou staré školy.

Druhý model TNT Double IPA obsahuje 8, 2 % a najdeme v něm tóny čerstvě nařezaného grapefruitu, sladkého manga a čerstvé borovice. „Inspirováno prvním mezinárodním albem toto pivo dokazuje, že klasika nikdy nevyjde z módy,“ uvádí výrobce.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
15.08. ROCK CASTLE
03.10. VOYAGER
12.10. KISSIN'DYNAMITE
24.10. WITHIN TEMPTATION
25.10. ARCH ENEMY, IN FLAMES
26.10. POWERWOLF, HAMMERFALL, WIND ROSE
02.11. GUANO APES
14.11. BETH HART
23.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace