Nový Spark
venku od 2. května
Ultimátní iluze – 67 neslyšených skladeb od GUNS N´ ROSES

Ultimátní iluze – 67 neslyšených skladeb od GUNS N´ ROSES

Jestli vám přišla narozeninová edice „Appetite for Destruction“ nabitá, tak jsme zvědaví, co řeknete na chystaný box, kterým GUNS N´ ROSES připomenou loňských třicet let od vydání dvoudílného konceptu „Use Your Illusion“. Set, jehož vydání je naplánováno na 11. listopadu, v nejbohatším z několika obsahově rozdílných balení nabídne celkem 97 skladeb, z nichž celých 63 dosud ještě nebylo vydáno. Ve fyzických nosičích zaberou 7 CD a 2 Blu-ray disky, přičemž vůbec poprvé byly skladby remasterovány.

Hromada Gáního merče na Sparkshopu

Z ucelených bonusových materiálů lze jmenovat koncertní záznam „Live in New York“ z května 1991, který posloužil jako zahřívací zkouška před regulérním turné k „Use Your Illusion“ a slyšet je na něm ještě původní kytarista Izzy Stradlin. Na druhém živém setu „Live in Las Vegas“ z ledna 1992 už hraje Gilby Clarke.

První ze jmenovaných koncertů byl přitom pro potřeby nového boxu poprvé převeden z původního 35mm záznamu do rozlišení 4K UHD a k tomu smíchaný do Dolby Atmos. Jde také o vůbec první ucelený koncertní záznam pořízený v audiu i videu z éry „Use Your Illusion“.

Krom dalších bonusů je součástí boxu také stostránkový booklet.


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
02.11. GUANO APES
14.11. BETH HART
23.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace